Son güncelleme tarihi: 07 Kasım 2018

 

 Lütfen Eniyivpn.net (“biz” olarak anılır”) tarafından işletilen https://eniyivpn.net/ web sitesini (“Servis” olarak anılır) kullanmadan önce bu Hizmet Koşullarını (“Şartlar”, “Hizmet Şartları” diye anılır) dikkatlice okuyunuz.

 Servise erişiminiz ve kullanımınız, bu şartları kabul ettiğinize ve bu şartlara uygunluğunuza bağlıdır. Bu şartlar, servise erişen veya bunları kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir. Servise erişerek veya kullanarak, bu şartlara tabi olmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, servisimizi kullanmayınız.

Kısıtlamalar

 Eniyivpn.net servis kullanımından veya içeriğin kullanılmamasından kaynaklanan hiçbir zarardan  sorumlu olmayacaktır. Veri kaybı veya kar kaybı veya iş kesintisi nedeniyle oluşan olası sorunlardan sorumlu değiliz.

İçeriğin Doğruluğu

 EniyiVPN.net web sitesinde görünen materyaller teknik, yazım veya fotoğraf hataları içerebilir. En iyi 10 VPN, web sitesindeki materyallerin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. Eniyivpn.net, web sitesinde bulunan materyallerde haber vermeksizin herhangi bir zamanda değişiklik yapabilir. Ancak Eniyivpn.net, içerikleri güncellemek için herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.

Fesih
 Şartları ihlal etmeniz de dâhil olmak üzere, herhangi bir sınırlama olmaksızın, herhangi bir nedenle, önceden haber vermeksizin ve derhal servisimize erişimimizi sonlandırabilir veya askıya alabiliriz. Şartların feshedilmeden devam ettirilmesi gereken şartların tüm hükümleri, sınırlama olmaksızın, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dâhil olmak üzere, fesihten sonra da geçerliliğini koruyacaktır.

Yetkili Mahkemeler

 Bu sözleşme maddelerinin ihtilafında, Türkiye yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır. Bu şartların herhangi bir hakkını veya hükmünü yerine getirmememiz, bu haklardan feragat edildiği anlamına gelmeyecektir. Bu şartların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olması halinde, bu şartların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu şartlar, servisimizle ilgili aramızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve servis ile ilgili olarak aramızda olabilecek herhangi bir önceki sözleşmenin yerine geçer ve bunları değiştirir. Bu sözleşmeden oluşabilecek anlaşmazlıklardan İstanbul Mahkemeleri sorumludur.

Değişiklikler

 Bu Şartları istediği zaman değiştirme veya değiştirme hakkını tamamen kendi takdirimize bağlı olarak saklı tutuyoruz. Bir güncelleme durumunda, yürürlüğe girecek yeni şartlardan en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Bu düzeltmeler yürürlüğe girdikten sonra servisimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, güncellenmiş şartları kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen servisimizi kullanmayınız. Bu Şartlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçip soru ve görüşlerinizi bize iletin:

 

 info@eniyivpn.net