Makaleler
> Makaleler > Türkiyede Çalışan Vpn Programları

Türkiyede Çalışan Vpn Programları

31 Oca 2019Admin

En son BTK’nun birçok vpn firmasına engel koymasından sonra mevcut vpn kullanıcılarının ve yeni vpn satın almak isteyenlerin ençok sordukları sorulardan biride Türkiye’de çalışan vpn firmaları hangileridir?  veya Türkiyede çalışan vpn firması var mıdır? Öncelikle şunu belirtelim Türkiyede çalışan vpn firmaları mevcut bu firmaların büyük çoğunluğu da ücretsiz deneme sürümü hizmeti sunuyorlar. Vpn satın almadan önce ücretsiz deneme sürümlerini kullanarak vpn’lerin Türkiyede aktif olarak çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Buna ilave olarak birçok güvenilir vpn firması sundukları vpn hizmetini kontrol etmeniz için 30 gün para iade garantisi sunuyorlar. BU nedenle en iyi vpn programları  yazımıza göz atarak para iadesi sunan vpn firmalarını inceleyebilirsiniz. Bu engellemelerin yanında Türkiyede vpn kullanımına koyulan yasal bir engel mevcut değil.

Trust.Zone Vpn Kullanmaya Başla

Türkiyede Çalışan VPN Programları Hangileri?

Türkiyede halihazırda çalışan birçok ücretli vpn firması var biz bunların en iyilerini listeledik:

 • NordVPN  (Türkcell Süperonline bazı sunucularına engel koysada Amerika ve Japonya gibi ülkelerdeki  gizli sunucuları halan çalışıyor.)
 • SaferVPN ( Türkcel süperonline da sorun çıkabilir)
 • HidemayAss ( Çalışıyor)
 • Trust.Zone Vpn ( Şu anda Türkiyede kullanılabilen en iyi vpn programları arasında)
 • Ivacy VPn (Bazı sorunlar var.) 
 • ExpressVPN   (Çalışıyor ancak bu vpn firması birçok kez engellendi ve sürekli farklı alan adları üzerinden hizmet veriyor.)

Yukarıda da belirrtiğim gibi bu firmaların  tamamı para iade garantisi sunuyorlar hizmetinizin aksaması durumunda para iade talebinde bulunabilirsiniz. Bunun dışında vpn satın almadan önce bu vpn firmalarının deneme sürümlerini kullanarak mevcut internet servis sağlayıcınızın bu vpn  firmasına herhangi bir engel koyup koymadığını görebilirsiniz. Özellikle Trust.zone vpn kredi kartı bilgilerinizi almadan 3 günlük deneme sürümünü kullanmanıza izin veriyor yaptığımız testlerde Trust.zone vpn Türkiye’de sorunsuz çalıştı. Bu bağlantıdan Trust.zone ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Daha önce ücretsiz deneme sürümü olmayan NordVPN firmasıda artık ücretsiz deneme sürümü hizmeti veriyor bu bağlantıdan NordVPN ücretsiz 7 gün deneme sürümüne ulaşabilirsiniz.

 

Sonuç olarak Türkiyede çalışan en iyi vpn servislerinden birini kullanmak istiyorsanız bu konularda bazen günlük haftalık değişiklikler olabileceğini gözönünde bulundurarak  en uzun süre para iade garantisi sunan firmaları tercih etmeniz bunun yanında sözkonusu firmaların ücretsiz deneme sürümlerini test ederek satın alacağınız vpn firması hakkında en iyi kararı vermiş olursunuz.

 

 

 

 

En İyi 5 Vpn Servisi
 • Stars: 1Stars: 2Stars: 3Stars: 4Stars: 5
  1500+ oylama
  9.9
 • Stars: 1Stars: 2Stars: 3Stars: 4Stars: 5
  1300+ oylama
  9.8
 • Stars: 1Stars: 2Stars: 3Stars: 4Stars: 5
  700+ oylama
  8.9
 • Stars: 1Stars: 2Stars: 3Stars: 4Stars: 5
  500+ oylama
  8.5
 • Stars: 1Stars: 2Stars: 3Stars: 4Stars: 5
  700+ oylama
  8.4
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar