Makaleler
> Makaleler > Hızlı Güvenli Ve İndirimli Vpn Satın Al

Hızlı Güvenli Ve İndirimli Vpn Satın Al

16 Nis 2019Admin

Vpn Satın Al

Bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen VPN servislerinin önemini anlamış ve ücretsiz vpn’ler işinizi görmüyor veya ücretsiz vpnlerin güvenli olduğuna inanmıyorsunuz. Yinede vpn satın almadan websitemizi detaylı olarak incelemeniz sizin için en doğu vpn firmasını tercih etmenize yardımcı olacaktır. Özellikle en iyi vpn programları listemize ve Türkiye’çalışan vpn yazımıza gözatmanız vpn firmaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

 

 Vpn Satın Alma Adımları

 • İlk önce Vpn kullanırken öncelikleriniz nedir ( gizlilik, güvenlik,hız, ucuzluk, müşteri hizmetleri) sorusuna yanıt verdikten sonra sitemizdeki vpn incelemelerini okuyun size en uygun olan vpn firmasına karar verdikten sonra ilgili firmanın sitesine gidin.

İlgili vpn firmasının sitesinde vpn  satın al butonuna tıkladıktan sonra birçok firma mail adresinizle hesap oluşturmanızı isteyecektir. Önemli Not ( Türkiyede bazı vpn firmalarının kullanımında sorunlar çıkabilmekte bu nedenle satın almadan önce vpn firmalarının deneme sürümlerini test etmenizde fayda var .Trust.zone vpn kredi kartı bilgilerinizi almadan 3 günlük ücretsiz deneme imkanı sunuyor. )

    Trust.Zone Vpn Ücretsiz Deneme

 • Hesap oluşturduktan sonra ödeme adımına geçebilirsiniz kredi kartı ,  bitcoin  veya başka bir alternatif ödeme yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz.  Fiyat konusunda vpn firmalarının fiyatları birbirine yakın olmakla birlikte eğer en ucuz vpn firmasını arıyorsanız bu konuda ivacy vpn uygun fiyatlar sunuyor.  Ancak performans fiyat karşılaştırması yaparsak Nordvpn daha önde gelir diyebiliriz.
 • Ödeme adımını da yaptıktan sonra satın aldığınız vpn programını cihazınıza indirdikten sonra size verilen kullanıcı adı ve şifreyle vpn programınızı kullanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta satın aldığınız Vpn’nin Türkiyede kullanılabiliyor olmasıdır, özellikle son zamanlarda avast secure line vpn çalışmıyor veya zenmate vpn çalışmıyor tarzında sitemiz üzerinden birçok mesaj alıyoruz. Verdiğiniz paranın boşa gitmemesi için halihazırda çalışan vpn servislerini tercih etmenizde yararınıza olacaktır.

 

 

 

 

 

En İyi 5 Vpn Servisi
 • Stars: 1Stars: 2Stars: 3Stars: 4Stars: 5
  1500+ oylama
  9.9
 • Stars: 1Stars: 2Stars: 3Stars: 4Stars: 5
  1300+ oylama
  9.8
 • Stars: 1Stars: 2Stars: 3Stars: 4Stars: 5
  700+ oylama
  8.9
 • Stars: 1Stars: 2Stars: 3Stars: 4Stars: 5
  500+ oylama
  8.5
 • Stars: 1Stars: 2Stars: 3Stars: 4Stars: 5
  700+ oylama
  8.4
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar