Stars: 1Stars: 2Stars: 3Stars: 4Stars: 5
1300+ oylama

NordVPN

Kullanım için en iyi VPN. Gerekli websitelerine erişim için  fiyatına göre en hızlı vpn . 7-24 canlı destek.

 • En hızlı VPN (fiyatına göre), Bütün cihazlarla uyumlu.
 • Tehlikeli siteleri engeller.
 • Sınırsız P2P/Torrenting
 • 30-gün para iade garantisi
 • 60 ülkeye kadar bağlantı kurun
Kullanılabilir:
Fiyatlar Ve Koşullar
1 Ay
$11.95
$11.95
Aylık
İNDİRİM0%
24 Ay
$11.95
$3.29
Aylık
İNDİRİM 72%
12 Ay
$11.95
$5.75
Aylık
TASARUF ET 52%
                                       NordVPN  Full Yorum
Kasım 2018

Bu inceleme yazımızda, dünyanın en iyi VPN servis sağlayıcılarından biri olan NordVPN’i ele alacağız.Bugünlerde NordVPN firmasının bazı sunucuları Türkiye’de Türkcell Süperonline internet servis sağlayıcısında çalışmasa da Amerika ve Japonya gibi ülkelerdeki gizli sunucuları Tükcell Superonline servis sağlayıcısında çalışmaktadırlar. Görüşlerimiz tamamen tarafsız olup, NordVPN kullanmak isteyenler için, rehber niteliği taşımaktadır. Nord Vpn programının tüm olumlu ve olumsuz yönlerin ayrıntıları ile masaya yatıracağımız bu bölümde, sizlerin de görüşlerinize ihtiyacımız olacak. Lütfen aşağıdaki yorum kısmında görüşlerinizi bizimle paylaşarak, NordVPN incelememize yardımcı olunuz. NordVpn ile ilgili yeni kullanmaya başlayanların karşılaştığı en önemli problem herhangi bir nedenle vpn bağlantısı kapandığında  kill switch özelliği devreye giriyor ve cihazınızın interneti kapanıyor. Bu özellikten haberdar olmayan yeni kullanıcılar bunun bir hata olduğunu düşünüyorlar.

2012 senesinde kurulan NordVPN, 30’dan fazla ülkede 4900 dan fazla sunucusu ile hizmet veren, oldukça popüler bir servis sağlayıcısıdır. 1 milyondan fazla kullanıcısı ile sektörde her zaman liste başıdır. “ Daha iyi bir internet “ sloganı ile interaktif ve donanımlı bir ekip tarafından kurulan NordVPN, P2P uyumlu en son teknoloji sunucuları ile hızlı ve güvenli veri akışı sağlamaktadır. NordVPN Güvenli dosya paylaşımı, hızlı video akışları ve kullanıcı güvenliği nedeni ile birçok kullanıcının tercih sebebidir.

NordVPN’nin merkez ofisinin Panamada bulunması bu VPN servis sağlayıcısına Panama’nın gizlilik dostu yasaları sayesinde bilgilerinizin korunması ve gizliliği açısında önemli avantaj sağlar. Bazı Vpn sağlayıcıları kullanıcılarının günlüklerini tutmaktadır bunun tersine NordVPN maximum kullanıcı gizliliği için kullanıcı aktiviteleri ile ilgili günlükleri tutmamaktadır. İçerik optimize edilmiş sunucu değiştirme ile müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel sunucular arası geçiş mümkündür.Her geçen gün sunucularına yatırım yapan şirket, kendini bu alanda geliştirmekte ve ek güvenlik önlemleri getirerek, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İki kez şifreleme özelliği bulunan sunucuları, AntiDDos sunucu üzerinden ağ bağlantısını sağlar.

Ayrıca, SmartPlay teknolojisi ile Netflix, BBC iPlayer, Kodi, Amazon Prime gibi 400’den fazla kaynak üzerinden video izlemek de mümkündür. CyberSec ile internette gezinirken ek güvenlik seçeneği sunar. Kişiye özel ip adresi ve P2P sunucuları da NordVPN’nin önemli artılarındandır. NordVPN’nin artılarını ve eksilerini aşağıdaki özet tabloda bulabilirsiniz:

 • 4900+ içerik optimize edilmiş ultra hızlı sunucu
 • 256 bit Anahtarlı AES şifreleme
 • Zararlı websitelerinin engellenmesi
 • Dinamik sunucu değişimi
 • Çift şifreleme
 • Tor üzerinden VPN
 • Otomatik bağlantı Kesme (Kill switch)
 • P2P Dosya paylaşımı
 • 6 cihazı aynı anda bağlama seçeneği
 • 7 gün ücretsiz denme
 • Bazı mobil işletim sistemleri ile uyumlu değildir.
 • Rakiplerine göre daha az sayıda ülke bağlantısı
1
Gizlilik & Güvenlik

NordVPN; 2048 bit IKEs2/IPsec protokolü ile şifreleme sağlamakta olup, Dns sızıntılarına karşın CyberSec korumalı çift VPN koruması sağlamaktadır. Tonawanda SSL ile tüm erişim engellerini ortadan kaldırmaktadır. Kişisel bilgilerinizi saklı tutarak, başta Bitcoin olmak üzere bir çok ödeme yöntemi ve klasik kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

 

2
Hız & limitler

Kişisel bilgilerinizi gizleyerek internette gezinip, yüksek hız videolar izleyebilir ve güvenli bir şekilde dosyalarınızı paylaşabilirsiniz. NordVPN donanımları ve sunucuları, en son teknoloji ile donatılmıştır. Bant genişliği kısıtlaması olmadan özgürce internetin keyfini çıkarabilirsiniz. 101 Mb/s Download – 85 Mb/s Upload hızı vardır.

 

3
Uyumluluk

NordVPN; tüm mobil cihazlar ve işletim sistemleri ile tam uyumludur. Bilgisayar, diz üstü bilgisayar, tablet ve akıllı telefon cihazlarınızda sorunsuz kullanabilirsiniz. Ayrıca Windows, Linux, Mac, Ios ve Android işletim sistemleri sorunsuz çalışmaktadır. Uyumlu cihaz ve işletim sistemlerinin tam listesini şirketin web sitesinden inceleyebilirsiniz.

 

4
Kullanılabilirlik

NordVPN uygulaması, oldukça pratik ve kolay bir kullanıma sahiptir ( ilk defa bu tarz bir program kullanıcaklar için biraz zor ama genelde pratik bir kullanımı var). Her hangi bir konuda uzmanlık gerektirmeden, kolayca kullanabilir ve internet sitelerine erişim sağlayabilirsiniz.

 

5
Müşteri Desteği

Online destek, sosyal medya desteği, mail ve telefon aracılığı ile NordVPN müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitesinde yer alan Sık Sorulan Sorular bölümünde, cevap aradığınız tüm soruları bulabilirsiniz.

 

6
Sonuç

İnternette gizlilik ve güvenlik arayanlar için, NordVPN en etkili ve en iyi VPN çözümdür. Video izlerken hızlı akış isteyen ve hacimli dosyaları paylaşmayı seven bir kullanıcı iseniz, NordVPN sizin için kesinlikle en ideal seçim olacaktır. Bunun yanında sunduğu hizmetlere göre fiyatı makul bir seviyededir. En büyük artısıda zaten rakiplerine göre aynı hizmeti daha uygun fiyatla sunuyor olması.