Stars: 1Stars: 2Stars: 3Stars: 4Stars: 5
700+ oylama

Trust.Zone Vpn

Erişim engelli sitelere kolay, güvenli ve yüksek hızda ulaşım sağlayın. Mobil sürümünün olmaması, en büyük dezavantajıdır. 

 • 128+ VPN sunucusu
 • 35+ Ülkeye Bağlantı
 • 10 gün para iade garantisi
 • 3 gün ücretsiz vpn denemesi
Kullanılabilir:
> VPN Yorumları > Trust.Zone Vpn
Fiyatlar Ve Koşullar
1 Ay
$6.99
$6.99
Aylık
İNDİRİM0%
24 Ay
$6.99
$2.33
Aylık
İNDİRİM 67%
12 Ay
$6.99
$3.33
Aylık
TASARUF ET 53%
                 Trust.Zone Vpn Full Yorum
Kasım 2018

Trust. Zone, iyi bir Vpn servis sağlayıcısının olması gereken tüm özelliklerini barındırmaktadır. Bunun yanında websitesinin Türkçe olması da Türkiye’den bu Vpn servisini kullanmak isteyenler için kolaylık sağlamaktadır. Uygulama konsolu, diğer Vpn servis sağlayıcılarından daha farklı bir görünüme sahiptir. Mavi ve sarı renkler ile hazırlanan konsolda, ayarlar sekmesinde birçok seçenek bulabilirsiniz. Sunucu ayarları, bağlantı seçimi gibi opsiyonları bu konsoldan yapabilmektesiniz.

Çoklu dil desteği sunan Trust. Zone ayarlar bölümünde, üyelik bilgilerinizden sunucu bilgilerine kadar tüm seçenekleri anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Yalın ve kullanımı kolay menüler arasında, istediğinize kolaylıkla erişebilmektesiniz. Trust. Zone çok sık güncelleme çıkarmadığı için, bu yönü ile biraz eksik kalabilmektedir.

3 günlük deneme süresini ücretsiz olarak kullanabilmektesiniz. Ücretli aboneliğine geçmeye karar verdiğiniz zaman, seçilen abonelik paketine göre 50’den fazla ülke seçeneği, 1 GB’tan başlayan veri kullanımı ve sınırsız bant genişliğine sahip olabilirsiniz.

 • Bitcoin ile gizli ödeme seçeneği
 • 256 bit AES şifreleme ile yüksek güvenlik
 • Sıfır kayıt politikasına sahip kendi DNS sunucusu
 • Modern ve teknolojik donanımı
 • Hızlı ve sınırsız VPN bağlantısı
 • Yönlendiriciler için uygulamalar
 • E-posta veya canlı sohbet yoluyla 7/24 teknik destek
 • 10 gün para iade garantisi
 • Mobil Uygulaması bulunmamaktadır
 • Gelişmiş seçeneklerin olmaması ve sık sık güncellenmemesi
1
Gizlilik & Güvenlik

 İnternette gezinirken ve dosya paylaşımı yaparken, kişisel bilgileriniz %100 güvende olur ve size internette tam koruma sağlar. Bitcoin ödeme yönteminin olması da, bilgi gizliliği açısından önemlidir. Şeysel Adalarında bulunan Trust. Zone şirketi, gizlilik konusunda gerekli tüm kriterleri yerine getiren bir Vpn servis sağlayıcısıdır. 

 

2
Hız & limitler

Trust. Zone hız limitleri ortalama değerdedir. Daha hızlı Vpn servis sağlayıcılarını elbette bulabilirsiniz ama Trust. Zone hız limitleri konusunda, müşteri yorumlarının çoğu memnuniyet içermektedir. Hız limitleri, ülke bağlantılarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin yaptığımız testlerde, İngiltere sunucusunu Amerika sunucusundan daha verimli bulduğumuzu söyleyebiliriz. Mobil performansı keza yine ortalama bir düzeydedir. .

 

3
Uyumluluk

Web sitesinde yayınlanan uygunluk listesinden tam listeye ulaşabilirsiniz. Tüm mobil cihazlar ile sorunsuz çalışmakta, ayrıca Windows, Linux, Ios ve Android işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir.

 

4
Kullanılabilirlik

En sıradan internet kullanıcısının bile, yönergeleri takip ederek rahatlıkla kullanabileceği bir düzeydedir. Trust. Zone kullanımı basit ve pratiktir. Her hangi bir zorluğu bulunmamaktadır. Standart Vpn işleyişi bulunmaktadır.

 

5
Müşteri Desteği

Trust. Zone Vpn müşteri hizmetlerine, web sitesinin destek kısmından açacağınız ticket ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca belli saatlerde açık olan canlı destek hattından, anlık olarak sorularınızı iletebilirsiniz.

 

6
Sonuç

Fiyat – performans açısından oldukça iyi bir seviyede olan Trust. Zone, bazı ülke bağlantılarında zayıf kalabilmektedir. Kullanım ve kurulum kolaylığı ise artı puan kazandırmaktadır. P2P ve Torent desteği de sunan Trust. Zone VPN’e, 3 cihazınız ile aynı anda bağlanabilmektesiniz. Trust. Zone, ortalamanın üzerinde hizmet veren bir Vpn servis sağlayıcısıdır.